היכון, הכן, צא: יצירת ניוזלטר ושליחתו לרשימה תפוצה | עיצוב ניוזלטר

היכון, הכן, צא: יצירת ניוזלטר ושליחתו לרשימה תפוצה

הנה הגעתם סוף סוף להחלטה לעצב ניוזלטר עבור העסק שלכם. סיבה אחת היא בכדי לשמר את הלקוחות הקיימים ולשמור איתם על קשר וסיבה שניה היא לחשוף את אותם לקוחות לשירותים ומוצרים חדשים של העסק ובכך למקסם את כוח הקנייה של לקוחות אילו.

מה כרוך ביצירת ניוזלטר ושליחתו לרשימה תפוצה | עיצוב ניוזלטר

מלאכת יצירת הניוזלטר היא לא רק עניין של יופי ועיצוב אלא מחקר מעמיק של מספר דברים מרכזיים שכדאי לשים עליהם דגש עוד לפני שמתחילים- מיהו קהל קוראי הניוזלטר ואיזה סוג תוכן מעניין אותו לקרוא, כיצד יוצג התוכן בניוזלטר ובאיזה סדר, איזה פעולות הנעה אנו מעוניינים ליצור עבור הקוראים, מהם היעדים שאנו רוצים להגיע אליהם. כאשר דברים אילו מתבהרים ומתחילה להתקבל התמונה הגדולה אתם מוכנים לשלב הבא בהכנת הניוזלטר.

עיצוב הניוזלטר הוא לפי הקו העיצובי של העסק שלכם, שלוב לוגו, הצבעים ושפה גרפית לפי החומרים השיווקים שעיצבתם ואתר העסק.

הכנת התוכן עבור הניוזלטר מורכב משני חלקים: התוכן עבור הניוזלטר ותוכן המשך קריאה מהניוזלטר. התוכן לניוזלטר הם תקצירים הכתובים בצורה מעניינת ומרתקת שתגרום לקורא ללחוץ על המשך קריאה. והתוכן המשך הקריאה מהניוזלטר הם הכתבות המלאות אשר רצוי שתמקמו באתר הבית של העסק שלכם

לתהליך עבודה בריא ונכון וקיומו של חוק הספאם, רצוי להשתמש במערכת דיוור לשליחת הניוזטר וניהול רשימות התפוצה, קיימות בשוק מערכות דיוור מקצועיות אשר מציעות מערכות ניהול נוחות המאפשרות אין סוף אפשרויות לעריכה, מעקב אחר נתוני שליחה וניהול פרטני של רשימות התפוצה.

לאחר בחירת מערכת הדיוור רצוי לייבא את רשימת התפוצה שלכם אל המערכת באמצעות קובץ אקסל או קובץ CSV ולאחר שכל הרשימות קיימות במערכת אתם מוכנים לשליחת הניוזלטר הראשון. אך לא לפני שעשיתם בדיקת ניסיון אחת אל כתובת המייל שלכם לוודא שאכן הכל נראה טוב, ללא טעויות כתיב.

מעקב אחר נתוני שליחה- מערכת הדיוור מאפשרת מעקב מדויק ומפורט של אחוזי פתיחה, הקלקות, הסרות, שגיאות ועוד. דבר החושף נתונים נוספים על הקוראים ועניינם בניוזלטר ושיפור תוצאות אילו בשליחה הבאה.

בהצלחה!

פוסט זה נכתב על בסיס שאלות שעלו ללקוחותינו. במידה ועדיין עולות שאלות נוספות אתם מוזמנים לצור איתנו קשר:
077-5105002 או שלחו פרטים בטופס יצירת קשר

דוגמאות לניוזלטרים שעשינו:

עיצוב ניוזלטר לבוגרי אוניברסיטת בר- אילן הרחבה על הפרויקט
עיצוב ניוזלטר דו לשוני (עברית ואנגלית) למכון ננו טכנולוגיה הרחבה על הפרויקט
עיצוב ניוזלטר למדרשה לבנות הרחבה על הפרויקט

בין לקוחותינו: אוניברסיטת בר-אילן, מכון ננו טכנולוגיה, הפקולטה להנדסה, מדרשה לבנות ועוד

webmeup

רישום לניוזלטר

*שדות חובה